Mateusz Rokuszewski

Reklama
Weszło

Jak strzelisz bramkę, to morda się cieszy. Chciałbym jak najdłużej mieć frajdę

red6
0
Jak strzelisz bramkę, to morda się cieszy. Chciałbym jak najdłużej mieć frajdę
Weszło

Ranking Weszło 2018 – napastnicy

red6
0
Ranking Weszło 2018 – napastnicy
Weszło Extra

Niedaleko zabijano moich rodaków. Jak można mówić, że wojna mnie nie dotknęła?

red6
0
Niedaleko zabijano moich rodaków. Jak można mówić, że wojna mnie nie dotknęła?
Reklama
Ekstraklasa

Bohaterowie w naszym domu! 30 najlepszych w rundzie jesiennej

red6
0
Bohaterowie w naszym domu! 30 najlepszych w rundzie jesiennej
Weszło

Niektóre pociągi przyjeżdżają tylko raz – jeśli nie wskoczysz, drugiej okazji nie będzie

red6
0
Niektóre pociągi przyjeżdżają tylko raz – jeśli nie wskoczysz, drugiej okazji nie będzie
Weszło

Wielu kibiców wygooglowało mnie dopiero po powołaniu, ale nie dałem plamy

red6
0
Wielu kibiców wygooglowało mnie dopiero po powołaniu, ale nie dałem plamy
Reklama
Niższe ligi

Trener Brzęczek uznał, że nadaję się do kabaretu. Może widział moje mecze w ŁKS-ie!

red6
0
Trener Brzęczek uznał, że nadaję się do kabaretu. Może widział moje mecze w ŁKS-ie!
Weszło

Dostałem ofertę, którą trudno odrzucić. Muszę myśleć o przyszłości

red6
0
Dostałem ofertę, którą trudno odrzucić. Muszę myśleć o przyszłości
Weszło

Gdyby nie Legia, zapewne bym się poddał

red6
0
Gdyby nie Legia, zapewne bym się poddał
Reklama
Weszło

Nie chcę słuchać, że dobrze pracuję. To nasz psi obowiązek

red6
0
Nie chcę słuchać, że dobrze pracuję. To nasz psi obowiązek
Weszło

Uciekanie Legii, Nikolić i ramię w ramię z Djurdjeviciem. Sporo tych wpadek

red6
0
Uciekanie Legii, Nikolić i ramię w ramię z Djurdjeviciem. Sporo tych wpadek
Weszło

Lotnisko jest moim drugim domem. Jeśli nie masz jaj, uciekniesz po miesiącu

red6
0
Lotnisko jest moim drugim domem. Jeśli nie masz jaj, uciekniesz po miesiącu
Reklama
Weszło

Co dolega Lechowi Poznań?

red6
0
Co dolega Lechowi Poznań?
Weszło

Szkoda mi taty, bo jest dobrym trenerem. Dalej nie wiem, co zawiodło…

red6
0
Szkoda mi taty, bo jest dobrym trenerem. Dalej nie wiem, co zawiodło…
Weszło

Ani złoty, ani chłopiec. Verrattiego walka z czasem

red6
6
Ani złoty, ani chłopiec. Verrattiego walka z czasem
Reklama
Weszło

Moja kariera to porażka, ale przeszedłem przez nią z uśmiechem

red6
37
Moja kariera to porażka, ale przeszedłem przez nią z uśmiechem
Weszło

Denerwują mnie podziały polityczne. Jako burmistrz chcę jednoczyć ludzi

red6
20
Denerwują mnie podziały polityczne. Jako burmistrz chcę jednoczyć ludzi
Weszło

Ludzie codziennie pytają, czy można przeklinać

red6
30
Ludzie codziennie pytają, czy można przeklinać
Reklama
Weszło

Chciałem zamykać wszystkim buzie jak van Persie

red6
31
Chciałem zamykać wszystkim buzie jak van Persie
Weszło

„Nie stać nas na to, żeby skreślać piłkarzy, którzy nie grają”

redakcja
50
„Nie stać nas na to, żeby skreślać piłkarzy, którzy nie grają”