Włodarski na to zapracował. Jest oficjalne potwierdzenie
Podbeskidzie Bielsko-Biała wróciło na zaplecze Ekstraklasy, a główny architekt tego sukcesu zostaje w klubie na dłużej. Beniaminek Betclic 1. Ligi poinformował, że Marcin Włodarski dalej będzie prowadzić zespół, a jego umowa automatycznie się przedłużyła do końca sezonu 2027/28. Włodarski odmienił Podbeskidzie Gdy 43-letni trener przejął zespół na początku listopada minionego roku, sytuacja była nieciekawa. Górale byli w sporym kryzysie i po porażce 2:5 z Sokołem Kleczew zajmowali odległe […]