Becella: Nie może być tak, że klasowi piłkarze grają aż tak nieczysto
Wieczysta Kraków wygrała 2:1 z Chrobrym Głogów w finale baraży i awansowała do Ekstraklasy. Po spotkaniu na Synerise Arenie głos zabrał szkoleniowiec gości, Łukasz Becella. Trener zespołu z Dolnego Śląska pogratulował miejscowym, a także skrytykował grę na czas Antoniego Mikułki. Becella: Jest nam bardzo smutno Na początku szkoleniowiec Chrobrego przypomniał, że to Krakowianie byli faworytem meczu. – Graliśmy z zespołem Wieczystej, która, nie ma wątpliwości, przed meczem była faworytem z kilku względów. […]