Kamil Żbikowski

Co z prywatyzacją Górnika? Prezydent spóźnia się z papierami
Ekstraklasa

Co z prywatyzacją Górnika? Prezydent spóźnia się z papierami

Wydawało się, że po latach oczekiwania w końcu nic nie stanie na przeszkodzie i Górnik Zabrze zostanie oddany w prywatne ręce. Konkretnie to Lukasa Podolskiego, który dokładnie 23 maja miał oficjalnie zostać nowym właścicielem świeżo upieczonego zdobywcy Pucharu Polski. Właśnie minął czas na złożenie przez prezydenta Zabrza niezbędnych dokumentów do rady miasta. Jak wcześniej ustalono, do szóstego maja Kamil Żbikowski miał ostateczne wersje wszystkich dokumentów złożyć do rady miasta. […]
Mikołaj Duda
6
Reklama
Ekstraklasa

Podolski o przejęciu Górnika: Wszystko idzie w dobrym kierunku

Jan Broda
20
Podolski o przejęciu Górnika: Wszystko idzie w dobrym kierunku
Reklama