Spięcie trenerów po meczu MŚ. Kuriozalny powód
Reprezentacja Kanady, będąca jednym z gospodarzy mundialu, rozbiła w drugiej kolejce Katar 6:0. Było to pierwsze w historii zwycięstwo Kanadyjczyków na mistrzostwach świata. Po meczu doszło do dużej przepychanki – chwilę wcześniej trener Kataru Julen Lopetegui podszedł do Jessego Marscha, by „podziękować” za mecz. Jak informuje Ge Globo, hiszpański szkoleniowiec miał mieć pretensje o… dążenie Kanady do strzelenia kolejnych goli. W ostatnich miesiącach, a nawet latach, pojawiało się mnóstwo […]