Oficjalnie: Elitim ma nowy klub. Turcy ogłosili transfer
Kończymy sezon, ale na pewno nie kończymy z ekstraklasowymi doniesieniami, transferowa karuzela dopiero się rozkręca. Wiedzieliśmy już, że Juergen Elitim nie pozostanie w Warszawie na kolejny sezon, teraz mamy pewność, że karierę będzie kontynuował w Turcji. Swoim nowym piłkarzem pochwalił się tamtejszy Bursaspor. To może być nieco zaskakujący ruch, bowiem Kolumbijczyk wybiera się tym samym na drugi poziom rozgrywkowy, a Bursaspor do nowego sezonu przystąpi na nim w roli beniaminka. Mowa […]