Prezes Termaliki o meczu z Legią. „Poligon doświadczalny”
Termalica na trzy kolejki przed końcem jest już pewna, że nie zdoła się utrzymać w Ekstraklasie i po zaledwie roku wróci na jej zaplecze. Najbliższy mecz z Legią będzie szczególny dla Jacka Bednarza. Obecny prezes w Bruk-Becie w przeszłości był piłkarzem stołecznego klubu, a także dyrektorem sportowym. Jak zapowiedział działacz beniaminka, teraz będzie trwał przegląd wojsk w szeregach zespołu Marcina Brosza. Jednocześnie Bednarz zadeklarował, że piłkarze nie mogą liczyć na taryfę […]