Były piłkarz Lecha nawet tam nie zadebiutował. Teraz gra w 2. lidze
Według słów Tomasza Rząsy, miał być jakościowym upgradem w porównaniu do Pedro Rebocho. No cóż, te słowa najlepiej w Poznaniu się nie zestarzały. Portugalczyk od kilku lat bardzo udanie sobie radzi w Arabii Saudyjskiej, a Szwed w Lechu zdecydowanie nie spełnił oczekiwań. W nowym klubie lepiej nie było, więc… wylądował w drugiej lidze. Elias Andersson do Lecha trafiał kilka miesięcy po debiucie w reprezentacji Szwecji, a także jako jeden z liderów rodzimego Djurgarden. Lewy […]