Banasik o przyczynach spadku: Sytuacja była niezręczna i niejasna
Mimo niezłego początku, później było już tylko gorzej, a tego efektem spadek z Ekstraklasy. Dariusz Banasik wrócił do swojej nieudanej przygody w Arce. Wspomina, że miał za mało czasu, by diametralnie zmienił oblicze zespołu po Dawidzie Szwardze, a sytuacji nie ułatwiał także fakt, że wielu z zawodników miało kończący się kontrakt bez widoków na przedłużenie. Już były trener ekipa z Trójmiasta w rozmowie z TVP Sport zwrócił uwagę na styl, jaki drużyna prezentowała jeszcze […]