Nie tak miało być. Koszykarze 3×3 przegrali wszystkie mecze
Miało być pięknie. Mówiło się, że i Polki, i Polacy mają szansę walczyć o medal w mistrzostwach świata w koszykówce 3×3, które odbywają się pod Pałacem Kultury i Nauki. Niestety, najpierw w fazie grupowej odpadły kobiety, a dziś wieczorem dwa kolejne spotkania przegrali panowie i kończą turniej bez wygranej. Ich wynik skłania do dyskusji, czy przypadkiem nie popełniliśmy błędu, budując zespół na znanych zawodnikach z koszykówki 5×5, czyli odmiany halowej. Ćwierćfinał powinien […]