Piszczek: Finał sprzed 11 lat nadal siedzi w głowie. Rozmawiałem z Realem [WYWIAD]
Borussia zmierzy się w sobotę w finale Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Będzie to pierwsza od 11 lat szansa dla BVB na zdobycie Pucharu Europy. W 2013 roku ekipa z Zagłębia Ruhry przegrała jednak z Bayernem Monachium, co bardzo dobrze pamięta Łukasz Piszczek, z którym rozmawiamy nie tylko o tym bolesnym wspomnieniu, ale również o obecnej sytuacji Borussii, jego negocjacjach z Królewskimi czy wspólnym benefisie z Jakubem Błaszczykowskim. Jak wspomina pan finał Ligi Mistrzów sprzed […]
Szymon Piórek
• 6 min czytania
9