3:3! Absolutne kino w Barcelonie!
Simone Inzaghi stwierdził przed meczem, że jest podekscytowany starciem z najlepszą drużyną świata. Tę ekscytację było widać w każdym ruchu jego zawodników. Co więcej, Barcelona też zdawała się być podekscytowana tym, że może spędzić środowy wieczór na zielonej murawie w półfinale Ligi Mistrzów. A to wszystko przełożyło się na znakomite, emocjonujące, jakościowe, intensywne, nie dające wytchnienia zawody. Aż chciałoby się krzyknąć do schodzących z boiska piłkarzy – dawajcie już ten rewanż! […]
Jakub Białek
• 6 min czytania
81