LIVE: Koniec roku, początek nowej ery. Ostatnia kolejka w cieniu startu Pendolino!
Coś się kończy, coś się zaczyna. Po ostatniej kolejce w 2014 roku odczuwalibyśmy pustkę, gdyby nie to, że dzisiaj na polskie tory wyjechał nowy, wspaniały pociąg Pendolino. Już chyba nawet wiemy, gdzie spędzimy Sylwestra – w niebywale nowoczesnym, tylko trochę opóźnionym wagonie relacji Warszawa – Gdańsk, w którym – jak donosi „Gazeta Wyborcza” w specjalnej relacji LIVE – podają najlepszą białą kiełbasę na świecie. Nie samym futbolem człowiek […]
redakcja
• 1 min czytania
0