Legia zmieni plany ws. karnetów? Klub wydał komunikat

Aleksander Rachwał

13 maja 2026, 09:14 • 2 min czytania 17

Reklama
Legia zmieni plany ws. karnetów? Klub wydał komunikat

Przed startem obecnego sezonu Legia Warszawa zapowiadała, że będzie to ostatni, w którym do sprzedaży trafią tradycyjne karnety. Od kolejnego miały je zastąpić subskrypcje, jednak wygląda na to, że rozwiązanie może zostać jeszcze odłożone w czasie.

Reklama

W czerwcu 2025 roku Legia ogłosiła, że zamierza odejść od karnetów na rzecz subskrypcji rocznych. Sezon 2025/26 miał być przejściowym, w którym oba rozwiązania miały funkcjonować obok siebie.

To krok w stronę przyszłości, który pozwoli jeszcze lepiej odpowiadać na wasze oczekiwania. Już teraz wiemy, że od sezonu 2026/2027 to właśnie ten model stanie się standardem – ale zanim do tego dojdzie, dajemy sobie wspólnie czas, by wspólnie oswoić się ze zmianą – informował wówczas stołeczny klub.

Legia zmieni plany ws. karnetów? „Pracujemy nad różnymi rozwiązaniami”

Do sprzedaży w ubiegłym sezonie trafiło 7500 karnetów. Miał to być ostatni sezon, w którym kibice mogli skorzystać z tego rozwiązania. Z doniesień portalu legionisci.com wynika jednak, że niekoniecznie tak będzie.

Według naszych informacji przy Łazienkowskiej nastąpiła jednak zmiana planów. Na nadchodzące rozgrywki klub ponownie udostępni pulę tradycyjnych karnetów – czytamy.

Reklama

Do sprawy odniósł się również klub. Nie potwierdził jednak, jaka formuła sprzedaży wejściówek będzie obowiązywać w przyszłym sezonie.

W związku z pojawiającymi się informacjami dotyczącymi karnetów na sezon 2026/27 informujemy, że pracujemy nad różnymi rozwiązaniami dotyczącymi wejściówek dla najwierniejszych fanów. Powodem tych analiz są m.in. dane pokazujące, że część miejsc karnetowych pozostaje niewykorzystana podczas meczów i nie może być przeznaczona dla innych kibiców. Jednocześnie rozumiemy i bardzo poważnie traktujemy głosy osób, dla których karnet jest ważną częścią każdego sezonu na Łazienkowskiej. Ostateczne informacje o formule i rodzajach abonamentów na mecze przy Ł3 przekażemy w połowie czerwca – przekazała Legia w oficjalnym komunikacie.

CZYTAJ WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Reklama
17 komentarzy
Aleksander Rachwał

Zainteresowany futbolem od kiedy jako 10-latek wziął wolne w szkole żeby zobaczyć pierwszy w życiu mecz reprezentacji Polski na mistrzostwach świata. Na szczęście później zobaczył też Ronaldo wygrywającego mundial, bo mógłby nie zapałać uczuciem do piłki. Niegdyś kibic ligi hiszpańskiej i angielskiej, dziś miłośnik Ekstraklasy i to takiej z gatunku Stal Mielec – Piast Gliwice w poniedziałkowy wieczór.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
0
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Ekstraklasa

Reklama