Trener Lecha: „Jestem dumny, bo moi piłkarze naprawdę walczyli o wynik”

redakcja

Autor:redakcja

31 lipca 2022, 20:15 • 1 min czytania

Reklama
Trener Lecha: „Jestem dumny, bo moi piłkarze naprawdę walczyli o wynik”

Lech Poznań przegrał u siebie 1:3 z Wisłą Płock i wylądował na ostatnim miejscu w Ekstraklasie. Mimo wszystko trener poznańskiej ekipy John van den Brom chwalił swoich podopiecznych podczas pomeczowej konferencji prasowej.

Reklama

Holender, cytowany przez oficjalny portal Lecha, docenił walkę piłkarzy o odwrócenie wyniku.

Wynik to nie tylko to, co widzimy na boisku – zauważył szkoleniowiec „Kolejorza”. – On się oczywiście liczy, ale to nie było wszystko. Mogę tutaj powiedzieć to, co powiedziałem też w szatni moim piłkarzom. Jestem dumny z drużyny za to, co próbowali robić. Jestem dumny, bo naprawdę walczyli o wynik. Mieliśmy trochę pecha, jeśli chodzi o wykańczanie akcji. Jesteśmy nieszczęśliwi z powodu wyniku, ale dla mnie zasługiwaliśmy na więcej niż ten końcowy wynik.

– Niestety jest jak jest. To nie wystarczyło do odwrócenia rezultatu. Wiem, jest ciężko, przegrywamy domowy mecz, mamy zero punktów w Ekstraklasie, przegraliśmy dwa spotkania. Musimy jednak mieć podniesioną głowę i dalej pracować. W czwartek mamy ważne spotkanie – zaznaczył van den Brom.

WIĘCEJ O LECHU POZNAŃ:

Reklama

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank