Oficjalnie: Luciano Narsingh nowym zawodnikiem Miedzi

redakcja

Autor:redakcja

20 lipca 2022, 15:37 • 2 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Luciano Narsingh nowym zawodnikiem Miedzi

Potwierdziły się nasze doniesienia o kolejnym sensacyjnym transferze Miedzi Legnica. W środę klub z Dolnego Śląska potwierdził, że podpisał kontrakt z byłym reprezentantem Holandii – Luciano Narsinghiem. 

Reklama

31-letni skrzydłowy reprezentował ostatnio barwy australijskiego Sydney FC, gdzie rozegrał 14 spotkań i zdobył jedną bramkę. Z końcem czerwca wygasł jednak jego kontrakt i od tamtej pory pozostawał wolnym zawodnikiem.

Narsingh ma bardzo bogate CV. W przeszłości grał w takich klubach jak PSV Eindhoven, Feyenoord czy Swansea City. Na swoim koncie ma aż 218 spotkań w Eredivisie oraz 31 w Premier League. Do tego może sobie dopisać 19 występów w reprezentacji Holandii, z którą pojechał nawet na mistrzostwa Europy w 2012 roku. Nie udało mu się jednak rozegrać na tym turnieju w żadnym spotkaniu.

Teraz Narsingh trafia do Ekstraklasy, gdzie postara się pomóc beniaminkowi z Legnicy. Holender podpisał z Miedzią roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok. Więcej o kulisach tego transferu piszemy – TUTAJ.

Reklama

Czytaj więcej o Ekstraklasie:

Fot. Newspix

 

Reklama

 

 

Najnowsze

Reklama
La Liga

Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Braian Wilma
2
Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank