Matić poinformował, że odejdzie z Manchesteru United

redakcja

Autor:redakcja

15 kwietnia 2022, 20:40 • 1 min czytania

Reklama
Matić poinformował, że odejdzie z Manchesteru United

Nemanja Matić poinformował na swoim Instagramie, że po sezonie odejdzie z Manchesteru United.

Reklama

Umowa serbskiego piłkarza wygasa w czerwcu 2023 roku. Nie wiadomo jeszcze, gdzie zagra w przyszłym sezonie. Wiadomo jednak, że już oficjalnie opuści „Czerwone Diabły”. Pomocnik napisał na Instagramie:

Po wielu przemyśleniach zdecydowałem, że ten sezon będzie moim ostatnim w Manchesterze United. O swojej decyzji poinformowałem zarząd, menadżera i zawodników.

To był ogromny zaszczyt i przywilej grać dla tego wspaniałego klubu. Wielkie podziękowania dla kibiców za ich nieustanne wsparcie.

Teraz dam z siebie wszystko do końca sezonu, aby pomóc moim kolegom z drużyny skończyć jak najwyżej.

Reklama

Matić trafił do United w 2017 roku. Klub z Manchesteru zapłacił za niego prawie 45 milionów euro.

WIĘCEJ O MANCHESTERZE UNITED:

Fot. newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank