Vuković zaczepia sędziego. „Napomnienie na krzyk, a nie na faul”

redakcja

Autor:redakcja

19 lutego 2022, 22:56 • 2 min czytania

Reklama
Vuković zaczepia sędziego. „Napomnienie na krzyk, a nie na faul”

Aleksandar Vuković nie zgadza się z werdyktem sędziego Damiana Sylwestrzaka, który wyrzucił z boiska Rafaela Lopesa.

Reklama

Portugalczyk zrobił dużą rzecz – pojawił się na boisku w 63. minucie i po jedenastu kolejnych już go na nim nie było. Lopes obejrzał dwie żółte kartki. Pierwszą – za wejście łokciem. Drugą – za spóźniony wślizg. Screeny z obu sytuacji możecie zobaczyć tutaj.

Co ciekawe, z decyzją arbitra nie zgadza się Aleksandar Vuković. Serbski szkoleniowiec wypowiedział się na konferencji prasowej następująco (cytat za legia.net):

To, że zawodnik wszedł na boisko z ławki rezerwowych, nie oznacza, że nie może zasłużyć na dwie żółte kartki – wydaje mi się jednak, że przynajmniej jedno napomnienie okazało się „na krzyk”, a nie na faul. To irytuje najbardziej, bo potem momentami nie jest łatwo wybronić punkt. Chcieliśmy grać o zwycięstwo, na pewno nam na tym zależało. Mieliśmy też swoje sytuacje, pod koniec pierwszej połowy i na początku drugiej. Można powiedzieć, że był to najlepszy okres naszej gry. Myślę, że mimo wszystko, remis jest najbardziej zasłużonym wynikiem, biorąc pod uwagę przebieg meczu – mówi Vuković.

Legia zremisowała z Bruk-Betem 0:0. To pierwszy podział punktów w tym sezonie warszawskiej drużyny. W piątek stołeczni zmierzą się u siebie z Wisłą Kraków.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ O LEGII: 

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama
Betclic 1. Liga

Lechia żegna piłkarza i znowu uderza w PZPN. „Nieodwracalne szkody”

Jan Broda
0
Lechia żegna piłkarza i znowu uderza w PZPN. „Nieodwracalne szkody”

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank