„Powinniśmy to spotkanie prowadzić na własnych warunkach”

redakcja

Autor:redakcja

02 września 2021, 23:20 • 1 min czytania

Reklama
„Powinniśmy to spotkanie prowadzić na własnych warunkach”

Po wygranym meczu 4:1 z Albanią przed kamerami stanęli Jakub Moder, Adam Buksa i Kamil Jóźwiak. Szczególnie dwaj pierwsi mogą zaliczyć ten mecz do udanych, do czego również sami się odwołali. Jak podsumował ten mecz jeden z nich, piłkarz Brighton?

Reklama

Jakub Moder:Były pewne niedociągnięcia przede wszystkim w pierwszej połowie, bo strzeliliśmy bramkę i powinniśmy spotkanie prowadzić na własnych warunkach. Troszkę oddaliśmy pola i piłkę Albańczykom, przez co oni stworzyli sobie sytuacje. W drugiej połowie wyszło to, że w pierwszej połowie Albańczycy wyszli wysoko pressingiem i zabrakło im sił. My dopięliśmy swego. Myślę, że fajny wynik i fajne emocje dla kibiców na plus.

Ich środkowi pomocnicy schodzili często do boku, przez co ja i „Krycha” musieliśmy za nimi schodzić i zostawialiśmy środek pusty. To był problem. Albania miała jakość w środku pola, potrafiła wkleić prostopadłe piłki. Nie można ich uważać za słabą drużynę. Mieli swoją jakość i ciężko się z nimi grało. Albańczycy wywierali na mnie presję i na Grześku i mało było miejsca, żeby rozgrywać.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank