Hajto wyszedł na prowadzenie

redakcja

Autor:redakcja

16 lipca 2010, 11:03 • 1 min czytania

Reklama
Hajto wyszedł na prowadzenie

Niesamowite są te polskie sądy. Tomasz Hajto wygrał przed sądem apelacyjnym sprawę z Górnikiem Zabrze. Przypomnijmy, że klub domaga się 100 tysięcy złotych, bo piłkarz podpisał dokument, że nie zagra w spotkaniu فKS – Górnik, chyba że uiści właśnie taką kwotę.
I teraz najciekawsze – w pierwszej instancji Hajto przegrał i uznano, że musi bulić. Odwołał się i na podstawie dokładnie tych samych dokumentów sąd rozstrzygnął dokładnie tę samą sprawę w dokładnie inny sposób – już nie musi bulić. Oni te wyroki losują, czy co? Ciągną zapałki? Grają w papier i nożyce? Jak to możliwe, że non stop wyroki w drugiej instancji są całkowicie inne niż w pierwszej? Przecież prawo się nie zmienia.

Reklama

Rekord i tak ustanowił PZPN, który w sprawie Chałbiński kontra Zagłębie Lubin rozstrzygał tak:

Pierwszy wyrok – kontrakt rozwiązany z winy klubu
Drugi wyrok – kontrakt rozwiązany z winy piłkarza
Trzeci wyrok – kontrakt rozwiązany bez orzekania o winie

*** DO 150 DOLARÓW BEZ DEPOZYTU! ***
WYPEفNIASZ QUIZ, ODBIERASZ PIENIÄ„DZE NA GRĘ, NICZEGO NIE WPفACASZ
PONAD TRZY MILIONY ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Damian Maniecki
0
333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Weszło

Reklama