Uche musi nie lubić Wisły…

redakcja

Autor:redakcja

25 sierpnia 2009, 12:43 • 1 min czytania

Reklama

Z Kalu Uche Wisła zawsze miała problemy. Chłopak musi naprawdę być złośliwy, bo znowu krakowscy działacze mogą sobie z jego powodu rwać włosy z głowy (za wyjątkiem Jacka Bednarza, który z oczywistych powodów rwać nie może). Już miał przejść z Almerii do Fulham, dzięki czemu do kasy Wisły wpłynęłyby trzy miliony złotych. A on nagle stwierdził, że mu się jednak w Hiszpanii podoba i nigdzie się nie wybiera.
Za rok skończy mu się kontrakt i wówczas odejdzie za darmo, a Wisła nie dostanie złamanego grosza.

Reklama

Z innych wieści dochodzących z obozu „Białej Gwiazdy” – następcą Pawła Brożka może być Dawid Janczyk, aktualnie nie łapiący się do składu przedostatniej drużyny belgijskiej ekstraklasy, Lokeren. Może jeszcze weźcie Korzyma? Liga Mistrzów gwarantowana.

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Ochoa skończył tu, gdzie zaczął. „Warto było przeżyć tę ostatnią chwilę”

Patryk Idasiak
0
Ochoa skończył tu, gdzie zaczął. „Warto było przeżyć tę ostatnią chwilę”

Weszło

Reklama