Iwański – świetny piłkarz, ale oszust

redakcja

Autor:redakcja

08 marca 2009, 23:21 • 1 min czytania

Reklama

Maciej Iwański jest świetnym piłkarzem – to bez dwóch zdań. Ale trzeba też dodać, że jest naprawdę żenującym aktorem. Można takie zagrania nazywać cwaniactwem, a można po prostu oszustwem. Dużo bardziej szanowalibyśmy tego zawodnika, gdyby wyzbył się swoich wiejskich nawyków…

Reklama

A pamiętacie to? Druga minuta i pięćdziesiąta sekunda filmiku…

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]

Duda  &  Janczyk
0
Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]
Betclic 1. Liga

Lechia żegna piłkarza i znowu uderza w PZPN. „Nieodwracalne szkody”

Jan Broda
1
Lechia żegna piłkarza i znowu uderza w PZPN. „Nieodwracalne szkody”

Weszło

Reklama