Kolejne wzmocnienie pierwszoligowca. To były gracz Cracovii [NEWS]

Szymon Janczyk

23 czerwca 2026, 17:10 • 1 min czytania 0

Reklama
Kolejne wzmocnienie pierwszoligowca. To były gracz Cracovii [NEWS]

Polonia Warszawa w przyszłym sezonie ponownie powalczy o awans do Ekstraklasy. Ma jej w tym pomóc piłkarz, który dobrze zna smak gry w elicie. Jak ustalił portal Weszło, nowym zawodnikiem Czarnych Koszul zostanie David Olafsson.

Reklama

Olafsson do niedawna reprezentował barwy Cracovii. Po dwóch latach pobytu w krakowskim klubie w zimowym okienku transferowym odszedł do AE Larisa.

Polonia Warszawa z kolejnym wzmocnieniem. David Olafsson dołączy do pierwszoligowca

Islandczyk podpisał z greckim klubem kontrakt obowiązujący tylko do końca minionego sezonu. Po jego wygaśnięciu był do wzięcia, z czego skorzystała Polonia.

W barwach Cracovii obrońca rozegrał 52 mecze, w których zdobył pięć bramek i zaliczył siedem asyst. Kibicom mógł zapaść w pamięć szczególnie jego występ w meczu z Motorem Lublin w październiku 2024, w którym ustrzelił hat-tricka i zanotował asystę.

Olafsson będzie kolejnym wzmocnieniem defensywy Polonii. Wcześniej warszawski klub ogłosił podpisanie umowy z Michałem Marcjanikiem.

Reklama

Fot. Newspix

0 komentarzy
Szymon Janczyk

Liczby, transfery i reportaże. Dobrych historii szukam na całym świecie - od koła podbiegunowego po Rijad. Na Weszło od lat staram się przekazać, że polska piłka też jest ciekawa.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama

Ekstraklasa

Reklama