Media: Legia znalazła następcę Mladenovicia

redakcja

Autor:redakcja

10 czerwca 2023, 19:02 • 1 min czytania

Reklama
Media: Legia znalazła następcę Mladenovicia

Wszystko wskazuje na to, że Filip Mladenović odejdzie z Legii Warszawa. Władze stołecznego klubu są jednak na to przygotowane. Jak informuje portal aupaalba.es, niemal pewne jest już to, kto zostanie następcą Serba. 

Reklama

Informacje o zainteresowaniu Filipem Mladenoviciem ze strony Panathinaikosu pojawiały się już od dłuższego czasu. Początkowo te informacje pojawiały się w polskich mediach, ale w sobotę potwierdziły je już także te greckie. Oznacza to prawdopodobnie, że Serb po trzech latach pożegna się z Legią Warszawa.

Władze Legii spodziewały się jednak takiego obrotu spraw, więc nie próżnowały w poszukiwaniach następcy Serba. Według portalu aupaalba.es, który zajmuje się głównie hiszpańskim Albacete, ma nim zostać 24-letni lewy obrońca tej drużyny Julio Alonso. Hiszpan był w minionym sezonie jednym z najważniejszych zawodników drużyny grającej na zapleczu LaLiga. Rozegrał 39 spotkań, w których zanotował trzy asysty.

Portal Transfermarkt wycenia Alonso na 300 tysięcy euro, ale Legia nie będzie musiała za niego płacić. Wszystko przez to, że kontrakt Hiszpana z Albacete wygaśnie 30 czerwca.

Czytaj więcej o Ekstraklasie:

Reklama

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Mikołaj Duda
0
Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank