Hazard: Nie odejdę w styczniu z Realu Madryt!

redakcja

Autor:redakcja

16 listopada 2022, 08:30 • 2 min czytania

Reklama
Hazard: Nie odejdę w styczniu z Realu Madryt!

Gra bardzo mało, ale i tak nigdzie się nie wybiera. Przynajmniej do końca sezonu. Eden Hazard w pierwszym wywiadzie udzielonym hiszpańskiej prasie od czasu transferu do Realu Madryt zapowiedział, że zostanie w klubie do czerwca 2023.

Reklama

Hazard przeniósł się do Królewskich w lipcu 2019 z Chelsea za w sumie 115 milionów euro i po ponad trzech latach stanowi genialny przykład pieniędzy wyrzuconych w błoto. Przez ten czas Belg nawet nie zbliżył się do poziomu prezentowanego w The Blues (w dużej mierze z powodu kontuzji), a w trwającym sezonie jest skrajnie marginalną postacią. W sumie wystąpił sześciokrotnie, przez 229 minut. Ale i tak nie ma ochoty na zmianę pracodawcy.

Nie odejdę z Realu w styczniu, bo jestem tu z rodziną i lubię to miasto. Aczkolwiek latem może się stać tak, że się stąd wyniosę. W czerwcu zostanie mi jeszcze rok kontraktu i wszystko będzie zależeć od władz Królewskich. Zaakceptuję, jeśli powiedzą: „Eden dzięki za te cztery lata, ale musisz odejść”. To dla mnie normalne. Sam chciałbym tu więcej grać i pokazać, że wciąż jestem dobrym zawodnikiem – powiedział Hazard w wywiadzie udzielonym dziennikowi Marca.

Hazard przez trzy i pół sezonu w Realu zagrał 72 razy, z czego 42-krotnie w wyjściowym składzie. Zdobył siedem bramek i zanotował 11 asyst.

CZYTAJ WIĘCEJ O LALIGA:

Reklama

foto. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank