LIVE: Lech zagryzł wrocławian. Dwa punkty do Legii!

redakcja

Autor:redakcja

25 kwietnia 2015, 14:16 • 1 min czytania

Reklama
LIVE: Lech zagryzł wrocławian. Dwa punkty do Legii!

Powoli zbliżamy się do końca! Dziś przedostatni live z ligowych zmagań przed podziałem punktów, więc siłą rzeczy – każdy mecz ma olbrzymią stawkę. Już od rana (sobota, 15.30…) prawdopodobnie o miejsce w ósemce zagra Pogoń Szczecin. Tak przynajmniej twierdzą w samym Szczecinie, określając mecz z Górnikiem mianem „spotkania sezonu”. Po chwili z dna spróbuje się podnieść GKS Bełchatów, na stadion którego przyjedzie dzisiaj Jagiellonia Białystok. Na deser Ekstraklasa zachowała prawdziwy hit – przebudzony Śląsk Wrocław, który rzutem na taśmę chce wrócić do gry o tron kontra Lech Poznań, próbujący wykorzystać wczorajsze potknięcie Legii. Będzie się działo! Bądźcie z nami.

Reklama

[liveblog]

Fot.FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
5
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie