Co za golazo! Kapitalny strzał Bartosa daje zwycięstwo dla Motoru [WIDEO]

Paweł Wojciechowski

Opracowanie:Paweł Wojciechowski

28 września 2024, 19:41 • 1 min czytania 1 komentarz

Długo zapowiadało się na pierwsze wyczekiwane zwycięstwo Śląska, a potem remis w starciu w Lublinie. Inne plany miał jednak Marek Bartos, który genialnym strzałem z rzutu wolnego wyrwał trzy punkty dla Motoru.

Gospodarze przez długi czas walili głową w mur. Przegrywali do przerwy 0:1, ale im bliżej końca, tym częściej zagrażali Śląskowi. Najpierw Kikis Simon wyrównał, a w szóstej minucie doliczonego czasu gry mieli rzut wolny ponad dwadzieścia metrów od bramki Leszczyńskiego.

Piłkę ustawił Marek Bartos i huknął nie do obrony. Fantastycznym uderzeniem nie dał szans Leszczyńskiemu i rozpalił widownię w Lublinie. Zapewnił z ten sposób zwycięstwo 2:1 i dał trzy punkty gospodarzom, pogrążając tym samym gości z Wrocławia.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Kibic FC Barcelony od kiedy Koeman strzelał gola w finale Pucharu Mistrzów, a rodzice większości ekipy Weszło jeszcze się nawet nie znali. Fan Kobe Bryanta i grubego Ronaldo. W piłce jak i w pozostałych dziedzinach kocha lata 90. (Francja'98 na zawsze w serduszku). Ma urodziny tego dnia co Winston Bogarde, a to, że o tym wspomina, potwierdza słabość do Barcelony i lat 90. Ma też urodziny tego dnia co Deontay Wilder, co nie świadczy o niczym.