Dzień jak co dzień w Motorze. Jeszcze dwóch odchodzi
Kibice Motoru słusznie zauważają, że powoli łatwiej byłoby wymieniać zawodników, którzy zostali w zespole niż z niego odeszli. Mariusz Misiura na pierwszych treningach w nowej roli nie zastał kilkunastu graczy z kadry z poprzedniego sezonu. Klub właśnie ogłosił, że postanowił nie przedłużać kontraktu z dwoma kolejnymi zawodnikami. Mimo że Motor wciąż nie dokonał żadnego transferu przed startem nowego sezonu, to właśnie pożegnał już jedenastego i dwunastego zawodnika. Tym razem za pośrednictwem mediów społecznościowych […]