Debiutujący Dani Olmo daje wygraną FC Barcelonie! [WIDEO]

Radosław Laudański

Opracowanie:Radosław Laudański

27 sierpnia 2024, 23:36 • 1 min czytania 0 komentarzy

Po długiej walce FC Barcelonie udało się zarejestrować Daniego Olmo. Bez załatwienia formalności „Blaugrana” nie miałaby prawa myśleć o wygranej z Rayo Vallecano. Hiszpan zdobył zwycięską bramkę i nie da się ukryć, że jego wejście odmieniło zespół prowadzony przez Hansiego Flicka.

FC Barcelona przez długi czas męczyła się z Rayo Vallecano. To zespół, który w ostatnich trzech latach aż pięciokrotnie urywał punkty drużynie z Camp Nou. Do przerwy zespół ze stolicy Katalonii wyglądał fatalnie, niczego nie pokazał i zasłużenie przegrywał.

Po wejściu Daniego Olmo w 46. minucie meczu gra podopiecznych Hansiego Flicka mocno się ożywiła. Zwycięski gol w 82. minucie meczu sprawia, że 26-letni wychowanek La Masii zaliczył wymarzony debiut w dorosłym zespole FC Barcelony. Hiszpan potwierdził, że jego wysoka forma podczas Euro 2024 nie była przypakiem.

FC Barcelona pokonała Rayo Vallecano 2:1. Bramki zdobywali Unai Lopez, Pedri oraz Dani Olmo.

Urodzony w tym samym roku co Theo Hernandez i Lautaro Martinez. Miłośnik wszystkiego co włoskie i nacechowane emocjonalną otoczką. Takowej nie brakuje również w rodzinnym Poznaniu, gdzie od ponad dwudziestu lat obserwuje huśtawkę nastrojów lokalnego społeczeństwa. Zwolennik analitycznego spojrzenia na futbol, wyznający zasadę, że liczby nie kłamią. Podobno uważam, że najistotniejszą cnotą w dziennikarstwie i w życiu jest poznawanie drugiego człowieka, bo sporo można się od niego nauczyć. W wolnych chwilach sporo jeździ na rowerze. Ani minutę nie grał w Football Managera, bo coś musi zostawić sobie na emeryturę.