Kibice Legii zostali powitani i ugoszczeni przez Duńczyków

Damian Popilowski

Opracowanie:Damian Popilowski

08 sierpnia 2024, 19:39 • 1 min czytania

Reklama
Kibice Legii zostali powitani i ugoszczeni przez Duńczyków

Jeszcze nie jest pewne, czy zawodnicy Broendby okażą się gościnni, lecz wiadomo już, że tacy są ich kibice. Fani „Wojskowych” zostali bardzo ciepło przyjęci w Danii.

Reklama

Legia Warszawa mierzy się na wyjeździe z Broendby w ramach trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Spotkanie toczy się oficjalnie bez udziału kibiców “Wojskowych”, bowiem ci otrzymali zakaz od UEFA. 

Broendby potraktowało jednak polskich fanów bardzo sympatycznie. Zostali oni wpuszczeni na trybunę pomimo zakazu:

Reklama

Pojawiły się także przychylne transparenty ze strony kibiców gospodarzy, którzy wyrazili jedność z polskimi fanatykami w obliczu kary UEFA:

Witamy kibiców Legii na stadionie Brøndby. (…) Kibice piłki nożnej razem przeciwko zbiorowym zakazom – czytamy.

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Liga Konferencji

Reklama
Liga Konferencji

Za chwilę losowanie. Na nich może trafić Lech, Górnik, GKS i Raków

AbsurDB
34
Za chwilę losowanie. Na nich może trafić Lech, Górnik, GKS i Raków