Wynik gorszy od gry. Wisła przegrywa do przerwy z Rapidem… [WIDEO]

Opracowanie:Bartosz Lodko

25 lipca 2024, 18:56 • 1 min czytania 0 komentarzy

Wisła Kraków zaprezentowała się nadspodziewanie dobrze w pierwszej połowie czwartkowego meczu, ale na przerwę zeszła z wynikiem 0:1.

Bramkę dla austriackiego zespołu zdobył w 37. minucie Ísak Jónsson, który zabawił się w polu karnym z defensywą drużyny z Krakowa. Naprawdę szkoda tego trafienia, bo dosłownie kilkadziesiąt sekund wcześniej świetną okazję na strzelenie gola miał Łukasz Zwoliński.

Swoją przygodę z Weszło, a w zasadzie z Weszło Junior, z którym jest związany od pięciu lat, rozpoczął od zagranicznego reportażu. Co prawda z oddalonej o kilkanaście kilometrów od polskiej granicy Karwiny, ale to już szczegół. Ma ten problem, że naprawdę za żadną drużynę nie trzyma kciuków, chociaż czasem może i by chciał.