Wisła gra z przewagą zawodnika. Niebezpieczny faul na Sukiennickim! [WIDEO]

Opracowanie:Bartosz Lodko

25 lipca 2024, 19:14 • 1 min czytania 1 komentarz

Bendegúz Bolla drugą połowę meczu z Wisłą Kraków w ramach II rundy el. Ligi Europy zobaczy z szatni. Węgier został ukarany czerwoną kartką za niebezpieczny faul na Olivierze Sukiennickim.

Chociaż w Krakowie nie było dziś szczególnie gorąco, 24-latka chyba trochę przegrzało – w doliczonym czasie gry pierwszej połowy zaatakował wyprostowaną nogą 21-letniego Polaka, któremu mógł wyrządzić poważną krzywdę.

Fiński arbiter obejrzał jeszcze raz całą sytuację na VAR-ze i wyrzucił Bollę z boiska, co oznacza, że „Biała Gwiazda” przez całą drugą połowę będzie grała z przewagą jednego zawodnika.

Do przerwy zespół Kazimierza Moskala przegrywał 0:1. W 37. minucie bramkę dla Rapidu Wiedeń zdobył Ísak Jónsson.

Swoją przygodę z Weszło, a w zasadzie z Weszło Junior, z którym jest związany od pięciu lat, rozpoczął od zagranicznego reportażu. Co prawda z oddalonej o kilkanaście kilometrów od polskiej granicy Karwiny, ale to już szczegół. Ma ten problem, że naprawdę za żadną drużynę nie trzyma kciuków, chociaż czasem może i by chciał.