Jest gol dla Wisły! Samobójcze trafienie Austriaków [WIDEO]

Opracowanie:Bartosz Lodko

25 lipca 2024, 19:59 • 1 min czytania 1 komentarz

Grająca przez całą drugą połowę w przewadze Wisła Kraków zdobyła w końcówce bramkę, lecz ostatecznie przegrała w pierwszym meczu II rundy el. Ligi Europy z Rapidem Wiedeń (1:2).

„Biała Gwiazda” naprawdę nieźle zaprezentowała się przed zmianą stron i to mimo straconego gola. Jednakże zespół Kazimierza Moskala w 53. minucie otrzymał drugi cios:

Łukasz Zwoliński, który debiutował dziś w barwach krakowskiego klubu, mógł mieć na swoim koncie dwa trafienia, ale to nie on zdobył bramkę honorową. W 79. minucie futbolówkę do własnej siatki wpakował Maximilian Hoffmann:

Ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 2:1 dla gości z Wiednia. Rewanż odbędzie się za tydzień w czwartek. Początek meczu o godz. 20:30.

Swoją przygodę z Weszło, a w zasadzie z Weszło Junior, z którym jest związany od pięciu lat, rozpoczął od zagranicznego reportażu. Co prawda z oddalonej o kilkanaście kilometrów od polskiej granicy Karwiny, ale to już szczegół. Ma ten problem, że naprawdę za żadną drużynę nie trzyma kciuków, chociaż czasem może i by chciał.