Patryk Stec

Opracowanie:Patryk Stec

12 lipca 2024, 20:26 • 1 min czytania 3 komentarze

Piątkowy sparing Śląska Wrocław z Mladą Boleslav może zakończyć się nieszczęśliwie dla polskiej ekipy. Niepokojąco wyglądało starcie jednego z piłkarzy wrocławian z obrońcą Mlady Boleslav.

Mowa o Piotru Samcu-Talarze, który w 36. minucie otrzymał podanie na prawe skrzydło i zaczął zbiegać z piłką w kierunku środka boiska. Tam w okolicach 17-18 metra został sfaulowany przez zawodnika czeskiej drużyny.

Polak nie był w stanie samodzielnie zejść z boiska. Pomogli mu członkowie sztabu medycznego.

Na razie nie wiadomo nic więcej o urazie pomocnika. W zeszłym sezonie Piotr Samiec-Talar był ważnym ogniwem zespołu Jacka Magiery. W 31 ligowych spotkaniach strzelił 7 goli i zaliczył 9 asyst.

Od dziecka fan Realu Madryt i hiszpańskiej piłki, ale nieobce są mu realia klubów z niższych lig. Dużą część wolnego czasu spędza na czytaniu książek o służbach specjalnych, polityce i grze w Football Managera. Ma licencję UEFA C, więc ma papier na używanie słów "tercja", "baza" i "półprzestrzeń".