Mecz im. rzutu rożnego na stadionie w Lipsku! [WIDEO]

Autor:Bartosz Lodko

02 lipca 2024, 22:38 • 1 min czytania 1 komentarz

Jak zdobyto pierwszą bramkę w meczu Austria – Turcja? Po rzucie rożnym. Drugą? Również. A trzecią? Trzecia także padła po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Dwukrotnie Merih Demiral, raz Michael Gregoritsch. Zarówno Turcy, jak i Austriacy, są dziś groźni po stałych fragmentach gry i właśnie w ten sposób notują trafienia.

Gola na 2:0 strzelił w 59. minucie 26-letni reprezentant Turcji, który skończy to spotkanie co najmniej z dubletem na koncie.

Na odpowiedź Austriaków czekaliśmy do 66. minuty wtorkowego meczu. Bramkę kontaktową zdobył Michael Gregoritsch.

Zwycięzca tego starcia zmierzy się w sobotnim ćwierćfinale z Holandią, która pokonała dziś 3:0 Rumunię.

Swoją przygodę z Weszło, a w zasadzie z Weszło Junior, z którym jest związany od pięciu lat, rozpoczął od zagranicznego reportażu. Co prawda z oddalonej o kilkanaście kilometrów od polskiej granicy Karwiny, ale to już szczegół. Ma ten problem, że naprawdę za żadną drużynę nie trzyma kciuków, chociaż czasem może i by chciał.