Włosi na deskach. Vargas kapitalnym strzałem daje Szwajcarom prowadzenie 2:0 [WIDEO]

Paweł Wojciechowski

Autor:Paweł Wojciechowski

29 czerwca 2024, 19:22 • 1 min czytania 0 komentarzy

Szwajcarzy kontynuują lanie Włochów w drugiej połowie. Tym razem nie czekali tak długo i walnęli bramkę Donnarummie już kilkadziesiąt sekund po wznowieniu gry. I to jaką!

Helweci przeważali w pierwszej połowie, a swoją dominację nad zagubioną drużyną Luciano Spallettiego udokumentowali golem Freulera w 37. minucie. W drugiej części gry uderzyli od razu.

To jest mecz Rubena Vargasa, który mocno pracuje na statuetkę Man of the Match. Przy pierwszym golu popisał się świetną asystą, a w drugiej połowie kontynuował dzieło zniszczenia marzeń Italii o obronie tytułu już od pierwszej minuty gry. Vargas popisał się fantastycznym uderzeniem i nie dał szans kapitanowi Włochów. 2:0 dla Szwajcarów i to w jakim stylu!

Kibic FC Barcelony od kiedy Koeman strzelał gola w finale Pucharu Mistrzów, a rodzice większości ekipy Weszło jeszcze się nawet nie znali. Fan Kobe Bryanta i grubego Ronaldo. W piłce jak i w pozostałych dziedzinach kocha lata 90. (Francja'98 na zawsze w serduszku). Ma urodziny tego dnia co Winston Bogarde, a to, że o tym wspomina, potwierdza słabość do Barcelony i lat 90. Ma też urodziny tego dnia co Deontay Wilder, co nie świadczy o niczym.