Austria prowadzi z Holandią. Samobójczy gol Malena [WIDEO]

Patryk Stec

Opracowanie:Patryk Stec

25 czerwca 2024, 18:23 • 1 min czytania 1 komentarz

Po sześciu minutach padła pierwsza bramka w meczu Holandia – Austria. Podopieczni Ronalda Koemana przegrywają 0:1.

Austriacy wyszli na boisko, aby grać w piłkę, a Holendrzy się tylko przyglądali. Nic dziwnego, że jako pierwsi stracili bramkę. Strzelcem gola nie był jednak żaden z napastników Austrii, a jeden z zawodników Holandii – Donyell Malen. Austriak próbował dośrodkować piłkę, a napastnik niefortunnie przeciął podanie, kierując futbolówkę do własnej bramki.

Od dziecka fan Realu Madryt i hiszpańskiej piłki, ale nieobce są mu realia klubów z niższych lig. Dużą część wolnego czasu spędza na czytaniu książek o służbach specjalnych, polityce i grze w Football Managera. Ma licencję UEFA C, więc ma papier na używanie słów "tercja", "baza" i "półprzestrzeń".