Boniek: Sędzia to tylko tanie alibi

Antoni Figlewicz

Opracowanie:Antoni Figlewicz

17 kwietnia 2024, 17:37 • 1 min czytania

Reklama
Boniek: Sędzia to tylko tanie alibi

Nie milkną echa ćwierćfinałowego meczu Barcelony z PSG. Duma Katalonii odpadła z Ligi Mistrzów po porażce z ekipą z Paryża, a wydarzenia wczorajszego wieczoru skomentował Zbigniew Boniek.

Reklama

Zamiast krytykować sędziego przypomnę, że Barcelona w poprzednich rozgrywkach nie przeszła fazy grupowej. Teraz też pełno błędów – napisał były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. – Sędzia to tylko tanie alibi – dodał.

Dziś kolejne dwa mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Manchester City zagra z Realem Madryt, a Bayern podejmie w Monachium Arsenal.

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Antoni Figlewicz

Wolałby pewnie opowiadać komuś głupi sen Davida Beckhama o, dajmy na to, porcelanowych krasnalach, niż relacjonować wyjątkowo nudny remis w meczu o pietruszkę. Ostatecznie i tak lubi i zrobi oba, ale sport to przede wszystkim ciekawe historie. Futbol traktuje jak towar rozrywkowy - jeśli nie budzi emocji, to znaczy, że ktoś tu oszukuje i jego, i siebie. Poza piłką kolarstwo, snooker, tenis ziemny i wszystko, w co w życiu zagrał. Może i nie ma żadnych sportowych sukcesów, ale kiedyś na dniu sąsiada wygrał tekturowego konia. W wolnym czasie głośno fałszuje na ulicy, ale już dawno przestał się tego wstydzić.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava

Kacper Korpak
0
Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava
Ekstraklasa

Jeszcze niedawno grał w II lidze. Teraz podpisał kontrakt z mistrzem kraju

Wojciech Piela
2
Jeszcze niedawno grał w II lidze. Teraz podpisał kontrakt z mistrzem kraju

Liga Mistrzów

Reklama