Barcelona prowadziła, ale… znów prowadzi. Dwa szybkie gole PSG i odpowiedź gości [WIDEO]

Opracowanie:Antoni Figlewicz

10 kwietnia 2024, 22:27 • 2 min czytania 0 komentarzy

Duma Katalonii schodziła na przerwę z jednobramkową zaliczką, ale po kilku minutach drugiej połowy przegrywała już 1:2. Piłkarze PSG wyszli z szatni odmienieni i zapakowali gościom z Barcelony dwa szybkie gole.

Najpierw trafieniem popisał się grający wcześniej dla Barcelony Ousmane Dembele. Francuz silnym uderzeniem pokonał bramkarza i nawet nie krył radości z gola zdobytego w meczu ze swoją niedawną drużyną.

Po chwili PSG wyszło na prowadzenie, a wszystko dzięki Vitinhi, który znalazł sprytny sposób, by posłać piłkę do siatki:

Dwa szybkie ciosy oszołomiły nieco piłkarzy Barcelony, którzy odpowiedzieli jednak na trafienia mistrzów Francji. Na listę strzelców znów wpisał się Raphinha:

A prowadzenie zwrócił Dumie Katalonii Andreas Christensen:

Wolałby pewnie opowiadać komuś głupi sen Davida Beckhama o, dajmy na to, porcelanowych krasnalach, niż relacjonować wyjątkowo nudny remis w meczu o pietruszkę. Ostatecznie i tak lubi i zrobi oba, ale sport to przede wszystkim ciekawe historie. Futbol traktuje jak towar rozrywkowy - jeśli nie budzi emocji, to znaczy, że ktoś tu oszukuje i jego, i siebie. Poza piłką kolarstwo, snooker, tenis ziemny i wszystko, w co w życiu zagrał. Może i nie ma żadnych sportowych sukcesów, ale kiedyś na dniu sąsiada wygrał tekturowego konia. W wolnym czasie głośno fałszuje na ulicy, ale już dawno przestał się tego wstydzić.