Kompromitacja! Kolejna bramka dla Molde! [WIDEO]

Arkadiusz Prosowski

Autor:Arkadiusz Prosowski

22 lutego 2024, 22:49 • 1 min czytania 0 komentarzy

To już nie zimny prysznic, tylko solidne lanie. Legia Warszawa przegrywa u siebie 0:3, pozwalając się całkowicie zdominować drużynie gości.

Legia Warszawa przegrywa 0:3 z Molde. Koszmar polskiej drużyny, dla której ten mecz miał wyglądać zupełnie inaczej. Źle było od początku – już w drugiej minucie wynik otworzył Fredrik Gulbrandsen. Niecałe dwadzieścia minut później Eirik Hestad dołożył kolejny cios, stylowo trafiając do siatki piętą. „Wojskowi” standardowo szybko dali sobie strzelić bramkę, lecz zapomnieli o tym, aby standardowo gonić wynik. Nokaut nadszedł jednak w 67. minucie. Najpierw Markus Kaasa zabawił się w polu karnym gospodarzy, aby po chwili posłać piłkę, którą już tylko dobijał Gulbrandsen:

„Wojskowi” nie przegrali na własnym stadionie od 29 października. Jeśli nie wydarzy się cud, nie zdołają utrzymać tej serii.

Jako uważny obserwator futbolowej gorączki, oglądam mecze w całkowitym spokoju minimum do 80 minuty. Jestem wyznawcą kościoła pod wezwaniem Zinedine Zidane'a.