Kolejny cios. Legia przegrywa już dwoma bramkami [WIDEO]

Arkadiusz Prosowski

Autor:Arkadiusz Prosowski

22 lutego 2024, 21:53 • 1 min czytania 0 komentarzy

Legia Warszawa wyobrażała sobie ten mecz nieco inaczej. Przy Łazienkowskiej mamy już 0:2 dla Molde i awans do 1/8 finału Ligi Konferencji Europy to wizja coraz bardziej odległa.

To kolejny raz, gdy Legia Warszawa musi odrabiać straty. Już w drugiej minucie Fredrik Gulbrandsen otworzył wynik, przytomnie wykorzystując podaną mu przez Kacpra Tobiasza piłkę. W 21. minucie Molde zadało kolejny cios – najpierw futbolówka trafiła w słupek, lecz gospodarze długo się tym nie nacieszyli. W tej samej akcji Eirik Hestad trafił do bramki po strzale piętą niczym na treningu.

Legia Warszawa w pierwszym starciu 1/16 finału Ligi Konferencji Europy przegrała z Molde 2:3. Teraz do przerwy rywale prowadzą już dwoma bramkami. Nie wygląda to dobrze.

Jako uważny obserwator futbolowej gorączki, oglądam mecze w całkowitym spokoju minimum do 80 minuty. Jestem wyznawcą kościoła pod wezwaniem Zinedine Zidane'a.