Legia próbuje odrobić straty! Josue dał sygnał do walki [WIDEO]

Autor:Antoni Figlewicz

15 lutego 2024, 20:27 • 1 min czytania 4 komentarze

W przerwie Kosta Runjaić musiał narobić niezłego rabanu w szatni Legii. Jego piłkarze wyszli na drugą połowę spotkania już nieco bardziej zmotywowani i ich wysiłki zaowocowały trafieniami Josue i Rafała Augustyniaka. Wcześniej też udało się napędzić Norwegom stracha…

Po naprawdę niezłym uderzeniu Bartosza Kapustki zatrzęsła się bramka Molde – silny strzał pomocnika odbił się od słupka, ale sygnał wysłany przez Polaka był bardzo jasny. Legia nadal próbuje pokazać, że choć leżała na deskach, to może jeszcze w tym meczu zawalczyć o bardziej korzystny wynik.

Podopieczni Kosty Runjaicia przegrywają już tylko 2:3. Pierwszego gola dla Legii zdobył Josue, który widząc spadającą na szesnasty metr piłkę po prostu złożył się do strzału i trafił naprawdę idealnie:

Trafienie Portugalczyka nie było jednak tylko golem honorowym. Legia postanowiła przycisnąć Norwegów i w efekcie trafiła do siatki Molde po raz drugi – tym razem na listę strzelców wpisał się Rafał Augustyniak:

Mecz trwa, ale sytuacja Legii przed rewanżem w Warszawie nie jest już tak beznadziejna, jak jeszcze kilkadziesiąt minut temu. Dwumecz z Molde na pewno można jeszcze uratować…

Wolałby pewnie opowiadać komuś głupi sen Davida Beckhama o, dajmy na to, porcelanowych krasnalach, niż relacjonować wyjątkowo nudny remis w meczu o pietruszkę. Ostatecznie i tak lubi i zrobi oba, ale sport to przede wszystkim ciekawe historie. Futbol traktuje jak towar rozrywkowy - jeśli nie budzi emocji, to znaczy, że ktoś tu oszukuje i jego, i siebie. Poza piłką kolarstwo, snooker, tenis ziemny i wszystko, w co w życiu zagrał. Może i nie ma żadnych sportowych sukcesów, ale kiedyś na dniu sąsiada wygrał tekturowego konia. W wolnym czasie głośno fałszuje na ulicy, ale już dawno przestał się tego wstydzić.