Manchester United kończy rok porażką

30 grudnia 2023, 20:57 • 1 min czytania 4 komentarze

„Czerwone Diabły” kończą 2023 rok porażką. Manchester United przegrał w sobotę 1:2 z Nottingham Forest.

Podopieczni Erika ten Haga w drugiej połowie byli zmuszeni gonić wynik, ponieważ pierwszy do siatki w tym spotkaniu trafił Nicolás Domínguez.

Goście doprowadzili do wyrównania na około kwadrans przed końcem regulaminowego czasy gry za sprawą Marcusa Rashforda, natomiast ostatnie słowo należało do ekipy z City Ground, której w 82. minucie komplet punktów zapewnił Morgan Gibbs-White.

Zespół prowadzony przez holenderskiego szkoleniowca traci obecnie 11 „oczek” do Liverpoolu i Aston Villi, które wspólnie otwierają tabelę Premier League, a drużyna Nuno Espírito Santo awansowała na piętnastą lokatę.