Rewolucja w Podbeskidziu. Prezes Bogdan Kłys zwolniony

redakcja

Autor:redakcja

06 grudnia 2023, 10:53 • 1 min czytania

Reklama
Rewolucja w Podbeskidziu. Prezes Bogdan Kłys zwolniony

Ogromny chaos panuje w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Zespół szoruje po dnie I ligi, a w środę rada nadzorcza zwolniła prezesa Bogdana Kłysa.  

Reklama

Dzisiaj, 6 grudnia 2023 roku, rada nadzorcza podjęła uchwałę o odwołaniu z dniem dzisiejszym, pana Bogdana Kłysa z funkcji prezesa zarządu. Jednocześnie rada nadzorcza podjęła uchwałę o powołaniu pana Krzysztofa Przeradzkiego, na prezesa zarządu spółki TS Podbeskidzie – napisano w oficjalnym komunikacie.

Bogdan Kłys objął posadę prezesa Podbeskidzia w grudniu 2018 roku. W ciągu pięciu lat Górale przeszli drogę od awansu do Ekstraklasy do rychłego spadku i fatalnej pozycji w I lidze. Obecnie zajmują przedostatnie miejsce. Panuje chaos zarówno na ławce trenerskie – zespół za kadencji Kłysa prowadziło dziewięciu szkoleniowców – jak i w szatni. Niedawno z dnia na dzień rozstano się z najlepszym piłkarzem Michałem Janotą. Zadecydowały o tym sprawy pozasportowe, o których piłkarz nie może mówić.

Następca Kłysa został Krzysztof Przeradzki. To lokalny przedsiębiorca i właściciel firmy wielobranżowej „Adamex”.

Na półmetku rozgrywek Podbeskidzie do bezpiecznego miejsca traci pięć punktów.

Reklama

WIĘCEJ O I LIDZE:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank