Ariel Borysiuk wolnym zawodnikiem. Drugoligowiec rozwiązał z nim kontrakt

redakcja

Autor:redakcja

05 grudnia 2023, 16:55 • 1 min czytania

Reklama
Ariel Borysiuk wolnym zawodnikiem. Drugoligowiec rozwiązał z nim kontrakt

Ariel Borysiuk opuścił szeregi drugoligowej Chojniczanki Chojnice. Były reprezentant Polski trafił do tego klubu w letnim okienku transferowym. Drugiej ligi więc nie podbił, ledwie pół roku później podziękowano za jego usługi.

Reklama

Ariel Borysiuk ma na koncie występy w Legii Warszawa, Lechii Gdańsk, angielskim QPR czy ostatnio w egzotycznej lidze indyjskiej, czy albańskiej. Od lata był związany z klubem z trzeciego szczebla rozgrywkowego – Chojniczanki Chojnice. Tam, mówiąc delikatnie, dobrze mu się nie wiodło. Zagrał co prawda dziewięć meczów (tylko dwa od pierwszej do ostatniej minuty) i z klubem się rozstał.

I choć jego umowa obowiązywała do końca obecnego sezonu, to dziś Chojniczanka poinformowała, że Borysiuk opuszcza klub. Rozwiązano z nim kontrakt za porozumieniem stron.

Reklama

Chojniczanka plasuje się na 5. miejscu w tabeli. Podopieczni Krzysztofa Brede do drugiej lokaty dającej bezpośredni awans do I ligi, tracą cztery oczka.

WIĘCEJ O DRUGIEJ LIDZE:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
13
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank