Rzecznik Lecha: To, że ten mecz się odbył, jest skandalem

redakcja

Autor:redakcja

02 grudnia 2023, 22:20 • 2 min czytania

Reklama
Rzecznik Lecha: To, że ten mecz się odbył, jest skandalem

W sobotni wieczór odbył się mecz Korona Kielce – Lech Poznań (0:1). Jednak, czy na pewno to był mecz piłki nożnej? Można mieć wątpliwości. Zawodnicy obu ekip grali na białej murawie w śnieżycy. Ryzyko odniesienia kontuzji było niezwykle duże. Rzecznik Lecha Poznań zaznacza, że skandalem jest to, że to spotkanie zostało rozegrane.

Reklama

– Czy cieszyłem się po zwycięskim remisie z Juventusem? Tak. Czy cieszę się z 3 pkt w Kielcach? Tak. Ale to, że ten mecz się odbył, jest skandalem. Tak, SKANDALEM. W Gliwicach warunki były lepsze lub porównywalne i przerwano grę. Tutaj był jakiś dziwny upór. Niezrozumiałe – napisał rzecznik Lecha Poznań, Maciej Henszel.

W Kielcach długo walczyli o to, żeby do tego spotkania doszło. Trzy razy odśnieżali boisko. I finalnie sędziowie oraz delegaci uznali, że murawa nadaje się do gry, a termometry w stolicy województwa świętokrzyskiego pokazują – 11°C. – Też dodam od razu, że wielki szacun dla osób, które walczyły o to, żeby próbować przygotować to boisko do gry – dodał pracownik „Kolejorza”.

Reklama

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. newspix

 

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

AbsurDB
1
Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank