Piłkarz Korony o meczu na śniegu: Mało to ma wspólnego z piłką

redakcja

Autor:redakcja

02 grudnia 2023, 21:00 • 1 min czytania

Reklama
Piłkarz Korony o meczu na śniegu: Mało to ma wspólnego z piłką

Mimo śnieżycy mecz Korony Kielce z Lechem Poznań doszedł jednak do skutku. Aczkolwiek pierwsza połowa nie miała za wiele wspólnego z piłką nożną, co podkreślił też Piotr Malarczyk przed kamerami „Canal + Sport”.

Reklama

Nie ma co ukrywać – mało to ma wspólnego z piłką, więcej jest przypadku. Niestety, takie są warunki. Robimy, co możemy – mówił w przerwie obrońca Korony Kielce. Po 45 minutach Korona remisuje 0:0 z Lechem Poznań.

W Kielcach długo walczyli o to, żeby do tego spotkania doszło. Trzy razy odśnieżali boisko. I finalnie sędziowie oraz delegaci uznali, że murawa nadaje się do gry, a termometry w stolicy województwa świętokrzyskiego pokazują – 11°C.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank