Krzysztof Piątek z kolejną bramką w Turcji [WIDEO]

02 grudnia 2023, 15:07 • 1 min czytania 5 komentarzy

Krzysztof Piątek nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. 28-latek trafia w drugim spotkaniu z rzędu.

Reprezentant Polski strzelił gola na samym początku spotkania Rizesporu z Basaksehirem. W okolicach 6. minuty świetnie poradził sobie w polu karnym i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce, otwierając wynik spotkania. Co ciekawe, 11 minut później Rizespor odrobił straty i wygrywał już 2:1. Pod sam koniec pierwszej połowy drużyna Krzysztofa Piątka zdołała jednak zremisować.

To czwarte trafienie Piątka w tym sezonie. Na początku listopada zanotował dwie bramki w spotkaniu z Ankaragucu, statystyki poprawił golem w meczu przeciwko Pendiksporowi, a do tego jeszcze dziś dołożył trafienie. To może być powrót polskiego zawodnika na właściwą ścieżkę.