Manchester City górą w hicie? Kurs 50,00 na wygraną z Liverpoolem

fuksiarz.pl

Autor:fuksiarz.pl

25 listopada 2023, 08:41 • 2 min czytania 1 komentarz

Weekendowe zmagania w Anglii rozpoczną się od szlagierowego meczu Manchesteru City z Liverpoolem, który będzie miał duży wpływ na szczyt tabeli. Albo umocni gospodarzy w tabeli, albo nowym liderem zostaną „The Reds”, albo zostanie utrzymany dotychczasowy stan rzeczy. Obecnie MC ma nad ekipą z Anfield punkt przewagi.

Przy okazji tego spotkania Fuksiarz.pl przygotował kolejną promocję, w której możecie puścić kupon po wyjątkowo atrakcyjnym kursie 50,00. W tym wypadku chodzi o to, że Manchester City pokona Liverpool.

Wygrana Manchesteru City z Liverpoolem po kursie 50,00 – to brzmi jak dobry plan

„The Citizens” na przełomie września i października wpadli w dołek. Najpierw odpadli z Pucharu Anglii po porażce z Newcastle, a potem dwa razy z rzędu polegli w angielskiej ekstraklasie (1:2 z Wolverhampton, 0:1 z Arsenalem), w międzyczasie lekko poprawiając sobie humory zwycięstwem nad RB Lipsk w Lidze Mistrzów. A przecież do przegranej z „Wilkami” nie brakowało pytań, czy podopieczni Pepa Guardioli zaliczą sezon bez choćby jednej wpadki. Ostatnio jednak znów wszystko zdaje się być w normie: dwie pewne wygrane z Young Boys w LM i trzy z rzędu triumfy w Premier League. Dopiero szalony remis 4:4 z Chelsea w ostatniej kolejce przed przerwą reprezentacyjną pozostawił niedosyt. Jeśli w niedzielę uda się zgarnąć pełną pulę, kibice niebieskiej części Manchesteru nie będą rozpamiętywali utraty prowadzenia w 95. minucie.

Liverpool w tym sezonie u siebie wygrywa wszystko i to na każdym froncie. Gorzej idzie mu poza domem. Ostatnie trzy wyjazdy w lidze to 1:2 z Tottenhamem, 2:2 z Brighton i sensacyjne 1:1 z Luton. Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, że ten fakt to jeszcze jeden argument przemawiający za niedzielnym zwycięstwem Manchesteru City.

Specjalna oferta na mecz Manchester City – Liverpool. Jak skorzystać?

W jaki sposób postawić na wygraną City z Liverpoolem po kursie 50,00?