Zaïre-Emery wróci do gry w 2024 roku

20 listopada 2023, 19:42 • 1 min czytania 0 komentarzy

Warren Zaïre-Emery zadebiutował w reprezentacji Francji w rekordowym meczu z Gibraltarem, zostając najmłodszym zawodnikiem, jaki kiedykolwiek zagrał w kadrze Trójkolorowych. Nastolatek zdobył nawet gola… po którym szybko musiał opuścić boisko.

Pomocnik PSG wpisał się na listę strzelców już w szesnastej minucie meczu, jednak już kilka chwil później nie było go na boisku. Radość z gola przyćmiła młodzianowi kontuzja kostki, której nabawił się, strzelając na 3:0.

Dziś Fabrizio Romano przekazał bardzo ważną informację na temat zdrowia pomocnika. Zgodnie z informacjami dziennikarza, Zaïre-Emery pozostanie poza grą do końca grudnia i wróci do rywalizacji po przerwie zimowej.

Jeśli doniesienia Romano się potwierdzą, Zaïre-Emery będzie miał więcej szczęścia niż Gavi – w przypadku Hiszpana pauza może potrwać nawet do końca sezonu.